ICT NNIOT NN | B2B NN | CB NN | DC NN |  RC NN |  CW NN |  EW NN | SM NN | NETGURU NN | ITSEC NN KANKRY facebook linkedin twitter youtube

Na festivalu v Cannes bylo představeno nové prémiové portfolio počítačů

HP Inc. neusíná na vavřínech ani během své čtrnácté účasti na filmovém festivalu v Cannes. 75 let zkušeností s inovacemi pro filmovou tvorbu vede k představení nových zařízení, která mění dosavadní způsob plánování, produkce a spolupráce. Nové prémiové portfolio laptopů HP ENVY x360 a HP ENVY navazuje na oceňované pracovní stanice a displeje, využívané mnohými filmovými studii. Produkty nabídnou výkon, design a inovace, které umožní dnešním digitálním tvůrcům inspirovat celý svět jako nikdy předtím.

“Na filmovém festivalu v Cannes se potkávají ti největší filmoví tvůrci a umělci, aby opět předvedli své jedinečné formy vyprávění. Naše nové, stylové prémiové produkty byly navrženy tak, aby probouzely kreativitu v každém z nás,” řekl Ron Coughlin, prezident HP Inc. pro osobní systémy. “Prémiové řady počítačů HP ENVY, které jsme dnes uvedli, podněcují představivost a umožňují lidem kdekoliv na světě tvořit a přetvářet svět kolem sebe.”

HP chce i nadále stát v čele technologických změn. Proto je každý aspekt zařízení HP ENVY navrhnutý způsobem, který posouvá tvůrčí hranice. Odvážná konstrukce a nejmodernější design potěší generaci, která chce používat technologie jako umělecké plátno a prostředek sebevyjádření. Nové laptopy HP ENVY x360 a HP ENVY přinášejí výjimečný výkon a uživatelům umožňují změnit způsob jakým pracují, tvoří a hrají si, bez kompromisů ve stylu a funkčnosti.

“Jsem skutečně překvapený, jak mne nejnovější technologické inovace od HP inspirovaly ke změně mých tvůrčích procesů a prozkoumání nových médií, jako je použití inkoustu na digitálních zařízeních. Umožňuje mi vizuálně zachytit lidské emoce a energie úplně novým způsobem. Výsledkem je možnost vtáhnout lidi do hlubšího, sdíleného vyprávění, o kterém jsem dosud neměl tušení,” říká umělec a vizionář Jordan Nickel (POSE). “Pracovat s HP na tomto vzrušujícím projektu, který má svou premiéru v Cannes, byla úžasná zkušenost. Díky ní zůstávám pokrokový.”

Laptop HP ENVY 13 mění pohled na výkon a produktivitu na cestách, zatímco HP ENVY 17 umožňuje přenášet výkon stolního počítače kamkoliv, kde jen můžete dostat záblesk inspirace.

  • Design jako stvořený pro červený koberec: Odolné kovové tělo, které je k dostání ve stříbrné (Natural Silver) a zlaté (Silk Gold) barvě, spolu s elegantním hranatým podpěrným pantem umožňují lepší cirkulaci vzduchu I pohodlnější psaní na klávesnici.
  • Kreativita bez hranic: Toto zařízení je vybaveno UHD displejem3 s více než 8 miliony pixely, čtyřmi reproduktory se samostatnými zesilovači a HD WDR kamerou2 s širokými pozorovacími úhly, díky kterým se stírá hranice mezi tvořivostí a zábavou.
  • Zabezpečený obsah: Volitelný HP Secure Pad se zabudovanou čtečkou otisků prstů a Windows Hello přináší uživatelsky pohodlné prvky zabezpečení a jistotu, že budou výtvory vaší fantazie pod lepší ochranou.
  • Výkon, se kterým se zvládne víc: HP ENVY umožní pohodlný multitasking díky nejnovějším procesorům Intel Core i3, Intel Core i5 a Intel Core  i7 4. Volitelná dedikovaná grafika od společnosti NVIDIA potom přidává skvělé rozlišení, reakční dobu i barvy pro foto a videoeditory.

Konvertibilní zařízení HP ENVY x360 s uhlopříčkou 15,6” umožňuje pracovat v rozhraní laptopu nebo tabletu.

  • Konvertibilní design v elegantním hávu: Displej s minimálními okraji, tělo z jednoho kusu hliníku a ladné a pevné panty s hladkým chodem nabízí kvalitu a odolnost v jakémkoliv módu i v jakékoliv barvě – modely s procesory Intel jsou k dostání ve stříbrné (Natural Silver) a modely s procesory AMD v popelavě černé (Dark Ash Silver).
  • Displej plně připravný pro práci s digitálním perem nebo pro streamování videí: Certifikace Windows Ink1 s vysoce přesným stylusem N-tig umožní každému uživateli zapisování poznámek a upravování dokumentů stejně snadno jako perem na papíře. Volitelná UHD IPS varianta displeje nabídne více než 8 milionů pixelů pro sledování videí nebo detailní úpravy fotek.
  • Posouvejte hranice produktivity: HP nabízí v tomto zařízení osvědčený výkon a bohatý výběr vybavení. Uživatelé tak mohou pracovat na řadě úkolů a se spoustou aplikací najednou díky nejnovějším procesorům Intel Core i5 a Intel Core i7 a AMD A9 a A124.5 a s až 16GB DDR pamětí.

Cena a dostupnost zařízení ENVY6

  • HP ENVY x360 15 bude v ČR dostupný od června za cenu začínající na 28 990 Kč s procesory Intel a od 23 990 Kč s procesory AMD.
  • HP ENVY 13 bude v ČR dostupný od června za cenu začínající na 23 990 Kč.
  • Laptop HP ENVY 17 bude v ČR dostupný od června za cenu začínající na 29 490 Kč.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor


Nejčtenější

Chyba: Žádné články k zobrazení