ICT NNIOT NN | B2B NN | CB NN | DC NN |  RC NN |  CW NN |  EW NN | SM NN | NETGURU NN | ITSEC NN KANKRY facebook linkedin twitter youtube

AT Computers se stává výhradním distributorem Xopero Software

Společnost AT Computers podepsala výhradní distribuční kontrakt na produkty společnosti Xopero Software, která na český trh oficiálně vstoupila v lednu 2017.

Rozhodnutí zvolit AT Computers bylo založeno na několika důvodech. Při výběru rozhodovalo maximální pokrytí celého trhu, silná důvěra obchodních partnerů i současný rozsah a struktura portfolia distribuovaných produktů, které partnerům nabízí možnost pokrytí všech potřeb jejich zákazníků a skvěle se s řešeními Xopero doplňuje.

Xopero totiž vyvíjí rozsáhlou škálu profesionálních nástrojů pro ochranu a obnovu kriticky nezbytných podnikových dat. Společnost AT Computers je navíc distributorem značky QNAP a jejich NAS systémů, pro které má Xopero speciální licenci umožňující pokročilé funkcionality právě díky běhu na QNAP QTS.

 Společnost Xopero a její produkty bude mít u AT Computers na starosti produktový manažer Jakub Křižánek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

O společnosti Xopero

Xopero je výrobcem a dodavatelem profesionálních nástrojů pro ochranu a obnovu kriticky nezbytných podnikových dat a patří v tomto segmentu k celoevropské špičce. Portfolio produktů zahrnuje řešení pro zálohování koncových zařízení, serverů, zálohy v cloudu, mobilní zálohování, hybridní zálohování, obnovení po havárii a řešení pro kontinuitu podnikání. Zákazníci společnosti pocházejí z široké škály podnikových sektorů: malé i středně velké firmy, velké společnosti, veřejná správa, bankovnictví a finance, školství, medicína, telekomunikace a IT.

České zastoupení je oficiálně zastoupeno společností BK Commercium, s.r.o., má pobočku v Praze a kromě obchodní podpory nabízí partnerům i předprodejní a technickou asistenci. Obchodní model je pak prodej výhradně přes partnery. Další informace najdete na adrese www.xopero.com.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.

-LiM


Nejčtenější

Chyba: Žádné články k zobrazení